De waterpretdagen zijn weer afgelopen, alle kinderen (ook de grootte ;) ) hadden veel plezier. De verkoeling tijdens deze warme dagen bleek meer dan welkom te zijn. 

Op dag één hadden we her en der in de speeltuin zwembaden opgezet. Ook mocht iedereen elkaar nat maken met meegebrachte waterpistolen en andere attributen. Dag twee beloofde wederom weer veel plezier met een heuse buikschuifbaan en natuurlijk superveel schuim! Dag 3 was het warmst, door de speeltuin hadden we leuke waterspellen opgezet. Zo konden de kinderen vuur 'doven', iemand anders nat maken door een bal te gooien, voorwerpen omver slingeren met ballen en nog veel meer.

Ook tijdens dag twee en drie mocht iedereen elkaar nat maken en dit werd volop gedaan. Zelfs onze vrijwilligers werden niet gespaard. Zonder onze vrijwilligers waren deze dagen natuurlijk niet mogelijk. Hierbij willen wij hun dan ook heel erg bedanken voor hun inzet tijdens deze dagen.

Foto's van deze dagen kunnen natuurlijk niet ontbreken. Bekijk ze hieronder.

Dag 1
Dag 2
Dag 3

Foto's dag 1

Foto's dag 2

Foto's dag 3

Het weer

Mostly Cloudy

0°C

Mostly Cloudy

Humidity: 100%

Wind: 14.48 km/h

Openingstijden

  • 12:00 - 16:00
  • 12:00 - 16:00
  • 12:00 - 16:00
  • 12:00 - 16:00
  • 12:00 - 16:00
  • gesloten

Onze medewerkers

  • 1
  • 2

Partners